Kołki rozporowe samochodowe

Być może tapicerka lub inne akcesoria w Twoim aucie wymagają naprawy. Sięgnij wówczas po rozporowe kołki samochodowe, dzięki którym dokonasz drobnych poprawek samodzielnie, bez konieczności korzystania z pomocy specjalisty. To również sposób na stabilizowanie niektórych części wyposażenia, a co za tym idzie, także zwiększenie jego bezpieczeństwa. Stosowane są one w wielu modelach pojazdów. Z ich pomocą łatwo uzyskasz estetyczny wygląd danego wnętrza oraz dokonasz w nim zmian.

Wyświetlanie 1–12 z 30 wyników

1 2 3

Do czego służą samochodowe korki rozporowe?

Proponowane przez nas samochodowe kołki rozporowe służą przede wszystkim do instalowania wewnątrz pojazdu różnych elementów, takich jak między innymi tapicerka na fotelach, tkanina na podsufitce oraz wykładziny podłogowe. Oprócz tego bywają także stosowane do mocowania zderzaków, nadkoli, poszyć, boków drzwi czy też materiałów wewnątrz bagażnika. Umożliwia to estetyczne wykończenie i ustabilizowanie danych części, co przekłada się na większy komfort podczas jazdy. To także sposób na ich wzmocnienie, jeśli obawiasz się, że są one niedostatecznie solidnie przymocowane.

Wybór odpowiednich kołków samochodowych

Przed zakupem rozporowych kołków samochodowych określ, do czego będą Ci potrzebne i co chcesz za ich pomocą montować lub stabilizować. W naszej ofercie znajdziesz produkty w standardowych, popularnych rozmiarach, odpowiednie do często wybieranych modeli pojazdów takich marek jak na przykład Toyota, Daewoo, Chevrolet, Chrysler, Ford, GM czy Honda. Dostępne są także wersje uniwersalne, pasujące do rozmaitych tapicerek.

Wykorzystywanie rozporowych kołków samochodowych sprawia, że nie musisz sięgać po specjalistyczne narzędzia czy oddawać auta do naprawy. Ogranicza to także ewentualne uszkodzenia, jakie mogą powstać na powierzchniach w trakcie prowadzonych działań. Dzięki artykułom możesz utworzyć trwałe i stabilne połączenie między wybranymi elementami. Rozprężają się one wewnątrz danego otworu i w ten sposób są mocowane.

Szeroka oferta samochodowych korków rozporowych

Nasz asortyment jest złożony z wielu różnych rodzajów samochodowych kołków rozporowych w rozmaitych rozmiarach, które można dobrać odpowiednio do swoich potrzeb czy modelu danego auta. Wykonane są z mocnych i trwałych materiałów, które zapewniają im przedłużoną żywotność. Postaw na solidne elementy mechaniczne, które skutecznie pomogą Ci w naprawach lub w różnego rodzaju zmianach, jakie zechcesz wprowadzić w swoim pojeździe. Przed zakupem zobacz je wszystkie i zapoznaj się z ich parametrami.