Urządzenia odblaskowe

Jak poprawić bezpieczeństwo w ruchu drogowym? Pomocą służą urządzenia odblaskowe ze światłem typu LED. To m.in. odblaski samochodowe do aut osobowych, ciężarowych czy przyczep, które są uzupełnieniem dla podstawowego wyposażenia oświetleniowego. Ułatwiają ocenę gabarytów poruszających się pojazdów, pomagają oświetlić trasę, a także usprawniają komunikację pomiędzy kierowcami. Ich użycie jest również koniecznie w momencie awarii samochodu podczas jazdy.

W asortymencie naszego sklepu przygotowaliśmy rozmaite elementy do znakowania aut. Zobacz, co oferuje dobmar.com.pl i wybierz rozwiązania, które pomogą zapewnić bezpieczeństwo na drodze.

Wybierz urządzenia odblaskowe ze światłem typu LED

W asortymencie znajdziesz wyposażenie, które wykorzystuje technologię LED. Dzięki niej urządzenia odblaskowe są bezpieczne w eksploatacji, ponieważ emitują mniejszą ilość ciepła. Zachowują przy tym wysoką wydajność i są przyjazne dla środowiska. Natomiast ograniczone zużycie energii przedłuża ich żywotność, dzięki czemu zmniejsza się częstotliwość wymiany tych elementów.

Poszczególne urządzenia odblaskowe w wersji okrągłej lub prostokątnej są dostępne w podstawowych kolorach – żółtym, czerwonym i białym. Polecamy też trójkąty bezpieczeństwa ze światłem typu LED, które mogą służyć jako awaryjna sygnalizacja pojazdu znajdującego się na poboczu. Pamiętaj, że tego typu wyposażenie w przypadku usterki samochodu zawsze musi znajdować się w gotowości do użycia w celu ostrzegania innych kierowców przed zagrożeniem.

Urządzenia odblaskowe z niezbędnymi homologacjami

Nasze produkty powstają zgodnie z wszelkimi normami Unii Europejskiej. Mają niezbędne certyfikaty i homologacje, umożliwiające wykorzystanie urządzeń odblaskowych w ruchu drogowym. Polecamy zakup modeli o określonej wartości napięcia odblasków, jak i również w wersji uniwersalnej – 12/24 V. W razie wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego wyposażenia służymy wsparciem zakupowym. Skontaktuj się z nami i dobierz najlepsze rozwiązania, dzięki którym zadbasz o bezpieczeństwo w ruchu drogowym.