Oprawki do żarówek samochodowych i lamp

Poszukujesz elementów oświetlenia do swojego auta? Oczekujesz najwyższej jakości produktów? W naszej ofercie dostępne są różne modele przeznaczone do instalacji elektrycznej pojazdów. W tym miejscu znajdziesz oprawki do żarówek samochodowych. Proponujemy szeroki wybór artykułów w przystępnych cenach, dzięki czemu łatwo dobierzesz części pasujące do lamp pojazdów różnych marek. Zachęcamy już teraz do przejrzenia asortymentu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Oprawki do lamp samochodowych

Prezentowane wyroby stanowią istotne elementy oświetlenia każdego samochodu. Z jednej strony oprawki żarówek pozwalają na ich prawidłowe zamontowanie. Z drugiej zaś – zabezpieczają je przed wilgocią i kurzem czy innymi zabrudzeniami wewnątrz reflektorów. Ponadto mają duże znaczenie w kierowaniu i rozpraszaniu promieni światła, a także wpływają na wygląd pojazdu. W naszej ofercie znajdziesz produkty wykonane z różnych materiałów, w tym z tworzywa sztucznego ceramiczne oprawki do lamp samochodowych.

Jak dobrać odpowiednie oprawki do żarówek samochodowych?

Wybierając je, należy kierować się kilkoma istotnymi czynnikami. Do najważniejszych należy kompatybilność z posiadanym samochodem. Duże znaczenie ma również kształt i wymiar lampy, w której mają zostać zainstalowane, a także żarówek. Część ta bowiem musi zagwarantować jej poprawne mocowanie (m.in. gwint lub bajonetowe), jak i zmieścić zastosowane źródło światła. Warto przy tym zwrócić uwagę, że inne moduły wykorzystuje się przy LED-ach, halogenach czy ksenonach.

Dlaczego warto wybrać oprawki Dobmar?

Jesteśmy firmą rodzinną z bogatym doświadczeniem. Produkujemy najwyższej jakości oprawki do żarówek, przeznaczonych do lamp samochodowych. Nasze artykuły, dzięki m.in. szerokiej wiedzy i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, spełniają najwyższe standardy. Kupując je więc, masz pewność, że elementy te doskonale sprawdzą się w swoim zadaniu. Jeśli nie wiesz, co wybrać – specjaliści firmy Dobmar chętnie pomogą Ci dokonać właściwego wyboru. W przypadku wątpliwości lub pytań dotyczących oferty – pozostajemy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień!