Lampy obrysowe

Oświetlenie obrysowe to niezbędny zestaw lamp, który ma zastosowanie m.in. w autach ciężarowych, lawetach samochodowych czy przyczepach. Akcesoria LED montowane z przodu, z tyłu oraz z boku, ułatwiają pozostałym uczestnikom ruchu drogowego ocenę gabarytów pojazdu. Użytkowanie ich jest konieczne przede wszystkim w czasie jazdy po zmroku, a także w niesprzyjających warunkach pogodowych. Nowoczesne modele mają jednocześnie walory estetyczne.

Najwyższej jakości akcesoria z niezbędnymi europejskimi homologacjami przygotowaliśmy w ofercie naszego sklepu. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem produktów.

Zróżnicowane warianty lamp obrysowych LED

W asortymencie znajdziesz części oświetleniowe o zróżnicowanej specyfikacji. Lampy obrysowe LED, jako źródło światła białego, żółtego lub czerwonego, różnią się kształtami czy sposobem montażu. Poszczególne z nich wykorzystują lampki zamknięte w hermetycznych obudowach wytrzymałych na niskie temperatury, uszkodzenia mechaniczne i wstrząsy. Dzięki temu nadają się do eksploatacji w trudnych warunkach atmosferycznych. Polecamy m.in. modele na gumie, która zachowuje odporność na złamania.

Dostarczane lampy LED typu obrysowego to uniwersalne modele o napięciu 12–24 V. Szeroki wybór ułatwia ich dopasowanie do konkretnego typu pojazdu. Sprawdź i wybierz odpowiednie części oświetleniowe do samochodów wielkogabarytowych, przyczep czy lawet.

Lampy obrysowe LED – oszczędność i bezpieczeństwo

Elementy samochodowe od dobmar.com.pl to energooszczędne rozwiązania, które wyróżniają się długą żywotnością. Użytkowanie ich w pojazdach jest gwarancją obniżonych kosztów eksploatacji. Co ważne, obrysowe światła LED to ekologiczny wybór, ponieważ są pozbawione szkodliwych substancji, takich jak rtęć. Lampy generują też niewielkie ilości ciepła, co ogranicza ryzyko wystąpienia pożaru. Wpływają tym samym na bezpieczeństwo korzystania z samochodów.

Już teraz wybierz najlepsze części oświetlenia pojazdów od dobmar.com.pl i zadbaj o bezpieczne poruszanie się po drodze.