Lampy cofania

Auto dopuszczane do użytku w ruchu drogowym musi spełniać kilka najważniejszych wymogów, jeśli chodzi o elementy oświetleniowe. Należą do nich lampy cofania, które informują kierowców o podejmowanej próbie poruszania się wstecz. Ułatwiają jednocześnie wykonywanie manewru parkowania. Tym samym odgrywają ważną rolę dla zachowania bezpieczeństwa.

Zgodnie z przepisami prawa związanymi z warunkami technicznymi samochodów, światła sygnałowe instalowane z tyłu pojazdu muszą mieć europejską homologację. Wyposażenie umożliwiające użytkowanie aut ciężarowych lub osobowych przygotowaliśmy w ofercie naszego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Lampy cofania z uniwersalnymi żarówkami

Dostarczane części oświetleniowe wykorzystują popularne w samochodach żarówki P21W. Dzięki nim światła cofania zapewniają dobrą widoczność po zmroku i w trudnych warunkach atmosferycznych. Lampy zachowują przy tym wysoką odporność na drgania, uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć.

Wśród lamp cofania znajdziesz modele o prostej konstrukcji i różnych kształtach. Poszczególne z nich mogą być zainstalowane na przegub z przewodem czy też na dwie śruby. Ze względu na brak konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi, montaż oświetlenia odbywa się w krótkim czasie. Wykorzystasz je w samochodach ciężarowych bądź osobowych wielu producentów. Sprawdź i dobierz właściwe rozwiązania do użytkowanych pojazdów.

Postaw na bezpieczeństwo oraz energooszczędność i wybierz lampy cofania LED

W asortymencie przygotowaliśmy również energooszczędne warianty. Znajdziesz u nas lampy cofania LED o wysokiej wydajności, które jednocześnie zużywają mniejszą ilość energii. Zapewniają długotrwałe źródło światła, co ogranicza koszty eksploatacji oświetlenia, a także częstotliwość jego wymiany. Ze względu na ograniczoną emisję ciepła, zwiększają bezpieczeństwo użytkowania pojazdu.

Jeśli zastanawiasz się, które części będą odpowiednie dla danego samochodu, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań. Zapraszamy.