Lampy oświetlenia tablicy rejestracyjnej

Pojazdy dopuszczane do użytku muszą być wyposażone w elementy oświetleniowe, które wpływają na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Chcąc zwiększyć widoczność aut osobowych lub ciężarowych, należy mieć na uwadze sprawnie funkcjonujące lampy oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Te powinny spełniać kilka wymogów wynikających z przepisów prawa. Do najważniejszych z nich można zaliczyć odpowiednią intensywność światła.

W asortymencie sklepu dobmar.com.pl przygotowaliśmy różne modele reflektorów. Zapraszamy do sprawdzenia rozwiązań, dzięki którym każdy typ samochodu spełni wymagania związane z oznaczeniem pojazdów.

Lampy LED do tablic rejestracyjnych

Istnieje wiele rodzajów reflektorów, które wyróżniają się różnymi sposobami montażu i technologią. Nasze lampki tablicy rejestracyjnej to m.in. uniwersalne warianty C5W o napięciu 12–24 V. Modele LED gwarantują optymalne parametry świetlne, dzięki którym lampy umożliwiają odczyt oznaczeń rejestracji z odległości 20 m przy ograniczonej widoczności. Spełniają tym samym główne wymagania, jeśli chodzi o oświetlenie dla aut osobowych oraz ciężarowych, pojazdów rolniczych i nie tylko.

Wykonanie lamp oświetlenia do tablic rejestracyjnych w technologii LED jest gwarancją energooszczędności. Mogą służyć kierowcom przed długi czas. Żarówki są zamknięte w trwałych obudowach przeznaczonych do łatwego montażu. Instalacja elementów oświetleniowych odbywa się bez konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi. Sprawdź nasze propozycje i wybierz modele kompatybilne z danym pojazdem.

Lampy oświetlenia tablicy rejestracyjnej do ciężarówek i aut osobowych

Części dostępne w asortymencie naszego sklepu nadają się m.in. do aut osobowych i ciężarowych. Wybierając lampy oświetlenia tablicy rejestracyjnej, z łatwością dobierzesz warianty dopasowane do konkretnej marki i modelu samochodu. W razie wątpliwości służymy pomocą w zakupie odpowiednich rozwiązań. Już teraz odkryj wszystkie polecane produkty, które są niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym.