Lampy przeciwmgielne

Niekorzystne warunki na drodze, ograniczające widoczność, wymagają specjalnych rozwiązań. Tyczy się to w szczególności sytuacji, gdy panują zamglenia. Lampy przeciwmgielne, jakie dostępne są w ofercie naszej firmy, stanowią elementy oświetlenia do aut różnych marek – zarówno osobowych, jak i ciężarowych. Dzięki niskiemu położeniu i szerokiemu kątowi rozsyłu światła zmniejszają odblask i poprawiają widoczność na jezdni. Jeśli szukasz takich części – zachęcamy już teraz do zapoznania się przygotowanym asortymentem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Jak wybrać lampy przeciwmgielne do swojego samochodu?

W prezentowanym katalogu dostępne są tylne i przednie światła przeciwmgielne. Pozwalają one nie tylko lepiej obserwować sytuację na drodze, ale czynią pojazd bardziej widocznym dla innych uczestników ruchu, gdy przejrzystość powietrza jest w znacznym stopniu ograniczona. A jak wybrać odpowiednie lampy do samochodu?

W pierwszej kolejności należy wybrać produkt kompatybilny z danym autem. Kolejny krok to dobór części przeznaczonej na przód lub tył. Przednie światła mają kolor biały lub żółty, z kolei tylne – zawsze czerwone. Następnie trzeba dobrać odpowiedni typ – w sprzedaży dostępne są modele m.in. na żarówki P21W oraz LED. Równie duże znaczenie ma kształt lampy – musi być on zgodny ze wzorem występującym w konkretnym pojeździe, jak i kompatybilny z typem zastosowanego w nim oświetlenia.

Dlaczego warto wybrać lampy przeciwmgielne firmy Dobmar?

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w produkcji m.in. świateł przeciwmgielnych, mijania, oprawek i innych elementów, przeznaczonych do aut, w tym odblasków. Proponowane produkty są kompatybilne z różnymi modelami samochodów osobowych i ciężarowych. Każdy artykuł dostępny w prezentowanym asortymencie spełnia najwyższe standardy dzięki m.in. bogatemu doświadczeniu wykwalifikowanego personelu, jak i nowoczesnemu parkowi maszynowemu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą

Dlatego już teraz zachęcamy do składania zamówień. W przypadku, gdy potrzeba pomocy z wyborem odpowiednich lamp przeciwmgielnych – nasi eksperci pozostają do Twojej dyspozycji. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z ofertą.